גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות
תעודת אחריות מורחבת

תעודת אחריות מורחבת

תעודת האחריות המורחבת מהווה התחייבות של קליל לגבי הרכיבים מתוצרתה ושל המתקין המורשה לגבי שאר מרכיבי העבודה. התעודה מחייבת את מתקין האלומיניום, מורשה קליל, לעמידה בסטנדרטים של איכות רכיבי המוצר, ההתקנה והשירות. במקרה הצורך יש לבעל התעודה כתובת בקליל שניתן לפנות אליה ולקבל מענה איכותי ורציני.

המסלול לתעודת אחריות הוא שירות בלעדי לחברת קליל. תעודת האחריות נועדה להקל על קהל הצרכנים המעוניין לקבל חלונות מעוצבים מקוריים ואיכותיים של קליל, שירות ברמה גבוהה ובמידת הצורך טיפול יעיל בתקלות. חשוב לנו שתהיו מרוצים לאורך שנים ושהחלון המעוצב של קליל, אותו הזמנתם ייוצר רק מרכיבים איכותיים, שנבדקו ואושרו על ידינו  ועל פי מפרט טכני אותו סיפקנו למתקין.

רק מתקין מורשה של קליל רשאי להעניק תעודת אחריות מורחבת. התחייבות המתקין המורשה בחתימתו לצידכם על מסמך ההסכם הנדרש, מהווה הבטחה עבורכם לאיכות המוצר.
לעיתים מי שדורש ומקבל תעודת אחריות מורחבת משלם יותר בטווח הקצר, אבל מקבל מוצר איכותי ואמין אשר ישרת אותו שנים רבות באיכות ללא פשרות. הפרשי המחיר נובעים בדרך כלל מהתחייבות המתקין להשתמש ברכיבים מקוריים ולא מזויפים ומההקפדה על איכות יצור והתקנה גבוהה במיוחד.

רוצים לקבל תעודת אחריות מורחבת על החלונות, הדלתות והתריסים שלכם? דרשו אותה ממתקין מורשה של קליל או פנו אלינו להסבר. 

 

ajaxSpinner