גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות
כתבות

כמה נוח – מערכת קליל קונטרול

אחת מהשאיפות המרכזיות בתכנון מודרני של בתים ודירות היא פתיחה מקסימלית של הבית החוצה, על מנת לאפשר כניסה רבה ככל האפשר של תאורה טבעית. בניגוד לדירות סטנדרטיות בעבר, בהן היה נהוג למקם חלון אחד בכל חדר, כיום אנו מרבים לתכנן מספר רב של חלונות וויטרינות בגדלים משתנים בכל חדרי הבית, עם דגש על החללים הציבוריים, שהפכו לגדולים ופתוחים יותר. יחד עם היתרונות הברורים של ריבוי הפתחים בבית, הפעלתם יכולה להיות מעט מסורבלת. צרכי היומיום מובילים לצורך בשליטה על המערכת ובמעקב על הפתיחה, הסגירה ורמת ההצלה בחללי הבית. כאן נכנסת לתמונה מערכת קליל קונטרול, שמאפשרת לכם שליטה נוחה ואוטומטית על מערכות ההצללה והתאורה בכל הבית בלחיצת כפתור פשוטה.

נוחות בתכנון

מערכת קליל קונטרול כוללת מנועי רדיו ואביזרים שונים כמו שלטים וחיישנים, הניתנים לבחירה מתוך מגוון רחב, פונקציונאלי ומעוצב. כדי להתאים את המערכת לצרכים שלכם, בסניפי קליל נבחן את המפרט האדריכלי של ביתכם. כך בנוסף להתאמת סוגי האלומיניום, התריסים והזיגוג נוכל להתאים עבורכם את סוג המנוע והאביזרים הדרושים, עפ"י גודל המפתח והצרכים הספציפיים שלכם.

נוחות בהתקנה

מנועי קליל קונטרול הם מנועי רדיו, הדורשים הזנת חשמל בלבד וכך מאפשרים לשלב את המערכת בחללי הבית ללא חציבה בקירות לצורך התקנה וחיווט. מגוון השלטים שלנו מאפשרים שליטה פשוטה ויעילה במערכת בעזרת ממשק פשוט ואינטואיטיבי ומסכי מגע. ניתן לבחור בין שלטים קבועים, אותם מתקינים על גבי הקיר, לבין שלטים ניידים, שכל אחד מהם שולט על מספר ערוצים בו-זמנית, בהתאם לצורך הביתי שלכם.

נוחות בהפעלה

בזכות ההפעלה הפשוטה של המערכת תוכלו לנצל באופן מלא את הפוטנציאל של מערכות התאורה וההצללה בבית. המערכת תאפשר לכם להגדיר מראש סגירה, פתיחה או עצירות ביניים של התריסים על פי העדפותיכם האישיות, בהן תוכלו לשלוט בעזרת לחיצת כפתור או בהגדרה מחזורית לפי זמנים שנקבעו מראש.

נוחות בכל מצב

בלחיצת כפתור אחת לפני היציאה מהבית תוכלו לסגור את כל התריסים או לחילופין לפתוח אותם לרמה של שלב אור עפ"י תזמון מראש בשעה קבועה בכל בוקר. שומרי שבת יוכלו לתזמן מצבים שונים של תאורה והצללה ללא הפעלה ידנית, ובמקרה של נסיעה ממושכת תוכלו ליצור אשלייה שיש אנשים בית. בנוסף לכל אלו תוכלו לשלב במערכת חיישנים שונים, כמו בטיחות, אור, גשם ורוח, המאפשרים סגירה או פתיחה אוטומטית בהתאם לתנאים שונים כמו מזג אוויר ורמת תאורה.

ajaxSpinner