גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות
כתבות

מה הדלת שלכם אומרת עליכם?

לכולנו זה עובר בראש כשאנחנו מארחים לראשונה בביתנו אנשים חדשים – מה יחשבו עלינו? אפילו שהחבאנו בארון את הבגדים שהיו על המיטה ושמנו את הכלים המלוכלכים במדיח... אנחנו עדיין מקדימים ומתנצלים על הבלאגן, ולפעמים אנחנו תוהים מה יחשבו על הבחירות שלנו בעיצוב הבית, בכל זאת זה המקום האינטימי שלנו בו אנחנו מקבלים השראה, תחושת חמימות וסטייט אוף מיינד.

 עכשיו בואו נדבר על הפיל שבחדר: מה הבחירות שלנו אומרות עלינו ועל האישיות שלנו?  בין אם אתם שייכים לאסכולה שמייחסת לזה חשיבות מה ובין אם לא, זו עובדה: הבית שלכם משקף את האישיות שלכם הכי טוב. אז איך תצליחו "לדפוק" כניסה שתותיר את הרושם שאתם רוצים? ומה הבחירה שלכם בדלתות הפנים של הבית אומרת עליכם?

האומן המיוסר שאי אפשר להישאר אליו אדישים – לאנשים אומנותיים עם תעוזה! אם בחרתם בדלת פנים בצבעים חזקים ודוגמאות משוגעות, זה אומר שאתם רוצים שיידעו עליכם כמה דברים: יש לכם אישיות ייחודית, מקורית ודומיננטית, מחוץ לנורמה אבל מהפנטת, אתם אנשים לא שגרתיים ולא כדאי לאף אחד לשעמם אתכם לרגע. אתם מקבלים השראה מכל אדם ומכל צבע, אתם לא מפחדים לשלב בין סגנונות שונים גם אם זה לא מקובל, אין לכם חוקים וגבולות.

וורקוהוליק – במילה אחת:מינימליזם. בשתי מילים: מקסימום מינימליזם. אם דלת הפנים שלכם בעלת קווים נקיים ובגוונים שקטים, צוננים ונטרליים, אתם רוצים לשדר איכות ומחויבות. אתם אנשים מרשימים ונטולי מניירות, ענייניים, קלילים, מדויקים, שקטים. 

יש שיחשבו במבט ראשון שאתם משעממים, אבל למעשה יש לכם טעם משובח בכל תחום בחיים, אתם שואפים לטוב ביותר, מצטיינים במה שאתם עושים ואתם עושים את זה הכי טוב וזה נראה כאילו אתם לא מתאמצים כלל, הכל בא לכם בקלות אבל אתם יודעים הכי טוב שאתם עובדים קשה מאוד כדי להגיע לטופ.


הטיפוס הביתיHome Is Wherever I''m With You.  מכירים את התחושה כשאתם נכנסים לחדר ופשוט מרגישים בית? אם דלת הפנים שלכם בצבעים חמים, בגווני מייפל ופקאן וטאץ'' כפרי זה בדיוק הסגנון שאתם רוצים להעביר, כל מה שאתם חולמים עליו כשאתם חושבים על משפחה והבית בו גדלתם, עם טוויסט מודרני. גם האדם המאופק ביותר יוכל להרגיש את תחושת החמימות והביטחון שפותחת את הלב ועוטפת אותו באהבה. אתם אנשים משפחתיים וביתיים, מעניינים ועמוקים. התחושה היא שאפשר לספר לכם כל דבר והכל יישאר בחדר, אתם מעניינים ועמוקים ולאנשים סביבכם חשובה הדעה שלכם.

סופר קלאסיקו – דלת הפנים שלכם מתמזגת באופן מושלם בחלל החדר עד הפרט הכי קטן? אנחנו מניחים שלא קל לעצבן אתכם, נכון? קלאסי! הכל מתנהל אצלכם בשלווה וברוגע, אתם מסתדרים עם כולם, אוהבים שכולם מסתדרים עם כולם ושיש הרמוניה, אחרת זה יוצר אצלכם דיסוננס. אתם תמיד מסתכלים על התמונה הגדולה ולומדים את הפרטים הקטנים שיתאימו להכל. אתם משתלבים בקלות, קל לשוחח אתכם, אתם טיפוסים רומנטיקנים, אוהבים לרצות את כולם אבל לא מאבדים מהאישיות שלכם בדרך.

אול מייטי –  הטיפוס הסקרן המכיל את כל התכונות הנ"ל ואומר: "השמיים הם הגבול!", גם אם יש לכם סגנון ואופי ייחודיים רק לכם – הוא אומר שאפשר להיות גמישים ולתת טון וסטייל אישי, אפשר לחלום ולהגשים. אתם אנשים שאוהבים לחדש נראות לעיתים קרובות, חשובה לכם הבחירה בין מט למבריק, נוטים לטקסטורות והדפסים בהתאמה אישית, מסגרות שונות – זה הבחור שאתם רוצים להכיר ושיהיה החבר הכי טוב שלכם שיחפה עליכם ועל דלתות הפנים שלכם.

איזו דלת הייתם פותחים?

ajaxSpinner