גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות
כתבות

פתרונות הזיגוג של קליל Glass

משפחת קליל Glass

בעבר, מפרטי הזיגוג היו נחלקים, על פי רוב, לשני סוגי זכוכית בלבד – טריפלקס או בידודית, אך התחום רחב ומגוון הרבה יותר. זכוכית הטריפלקס הסטנדרטית השקופה אינה מהווה פתרון מיטבי לישראל משום שהיא מעבירה מעל 70% אור ומעל 60% אור וחום וגורמת לבזבוז אנרגיה. הפתחים בבתים שלנו גדלים ואנו נדרשים לתת מענה הולם שיתאים לאורך זמן. בגלל חוסר ידע מקצועי בשוק, רבים מבעלי המקצוע מציעים פתרונות לא נכונים ואף מסוכנים שלא נבדקים לעומק. לכן היועצים באולמות התצוגה של קליל עוברים הכשרה וממשיכים ללמוד את התחום באופן תדיר.

תחום הזכוכית בקליל נחלק לארבע משפחות עיקריות – קליר, אנרג''י, אקוסטיק ומולטי. לכל אחת יתרונות תפקודיים שונים כמו שקיפות, סינון קרינה, בידוד תרמי ובידוד אקוסטי. בפגישת ייעוץ בוחנים את כל צרכי הלקוח בהתאם לפרמטרים שונים, למשל היכן ממוקם הבית, מה יש בסביבתו והאם יש או אין הצללות. לאחר מכן מטפלים בכל הפתחים בהתאם לכיוונם ביחס לתנועת השמש. זאת בעזרת מספר כלים מקצועיים שיעזרו לנו לתת את המענה המקצועי ביותר, תוך התייחסות לתקנים ולמגוון רחב של נתונים קריטיים כמו עומסי רוחות.

כך ניתן לתת פתרון כולל לכל פתח בבית ולהגדיר לו באופן ספציפי את סוג הזכוכית, בהרכב הנכון ועל פי  התאמתה למערכת האלומיניום הנבחרת.

דירה לדוגמא

הבית שלפניכם ממוקם בראשון לציון ולא תוכננו בו אמצעי הצללה חיצוניים. הדרישות לפרויקט היו זיגוג עם שקיפות מרבית, מתן פיתרון לשמש חזקה בחזיתות הדרומית, המזרחית והמערבית והתייחסות לרעש המגיע מגן משחקים שנמצא מעבר לכביש בחזית המערבית. בהתאם להנחיות הללו ולהגדרת התקציב נבנה מפרט טכני מומלץ, על מנת שהדיירים יוכלו לגור בבית בשקט ובנועם.

כדי לענות על צרכי הלקוחות בפרויקט זה, נבחר פתרון משולב המאפשר זיגוג עם מעבר אור גבוה, המעניק גם פתרונות תרמיים ואקוסטיים. מכיוון שהדרישה היתה לזכוכית עם שקיפות גבוהה, נבחר פתרון ממשפחת הקליר. במשפחה זו ניתן למצוא פתרונות מגוונים, חלקם עם ציפויי Low-E המאפשרים שילוב של שקיפות גבוהה, בידוד תרמי וסינון קרינת השמש הישירה.

על מנת לצמצם את הרעש המפריע לחדר השינה הצמוד לחזית המערבית, נבחר עבור חלונות חדר השינה, פתרון משולב ממשפחת המולטי, המאפשר שקיפות גבוהה וסינון קרינה ישירה בנוסף לבידוד אקוסטי. במקרה זה הבידוד האקוסטי מתקבל על ידי שימוש בזכוכית בידודית, המורכבת מלוח זכוכית, מרווח אוויר וטריפלקס בצדה השני, וכוללת PVB אקוסטי המצמצם כשני דציבל נוספים מעוצמת הרעש.

כאמור לכל פרויקט יש לבנות את המפרט המתאים לו, ופתרונות הזיגוג לדירה חזיתית בירושלים ודאי יהיו שונים מהפתרונות עבור וילה באזור השרון.

אתם מוזמנים לפנות למוקד שירות הלקוחות של קליל ולתאם פגישה אישית באולם התצוגה על מנת לבנות מפרט למערכות האלומיניום.

ajaxSpinner