קליל סיסטם - כוחו של חלון

שיטת הפיתוח והייצור המתקדמת לחלונות ודלתות מבית קליל

לחלון יש יכולת השפעה על איכות החיים שלנו בבית, כמות האור שנכנסת מבעד לחלון, הטמפרטורה בבית, הבידוד מרעשים מבחוץ, ומידת האיטום של הבית מפני חום וקור, כמובן הוא גם האלמנט דרכו אנו מכניסים את הנוף הביתה ומשקיפים החוצה. חלון הוא הרבה מעבר למסגרת שמחזיקה זכוכית. הסדרות של קליל מורכבות ממנגנונים ומרכיבים רבים המשפיעים באופן ישיר על תפקוד מערכות החלונות והדלתות.

רק תכנון קפדני של כלל מרכיבי המערכת, איכות חומרים, היכולת שלהם לעבוד בצורה מושלם אחד עם השני ובדיקות מקיפות, בשיטת KLIL SYSTEM קליל סיסטם, מאפשרים לנו ליהנות, לאורך שנים, משקט נפשי ומאיכות חיים גבוהה בבית.

קליל סיסטם- שיטת הפיתוח והייצור המתקדמת של קליל 

קליל סיסטם KLIL SYSTEM

שיטת קליל סיסטם הינה השיטה המובילה והיחידה בישראל אשר מתייחסת לחלונות ודלתות כמערכות הוליסטיות אשר צריכות לעבוד בסנכרון מושלם בין המרכיבים השונים מהם הם מורכבים ולעמוד בבדיקות ותקנים מחמירים.

שיטת קליל סיסטם מעניקה מכלול של פתרונות לפתחי הבית; החל מפרופילים, אביזרים, צירים, צבעים, דרך התאמת פתרון זיגוג וזכוכית ועד לתריסים ומנועי תריסים חשמליים.

השיטה באה להבטיח שקט נפשי לאורך שנים ע"י הקפדה על איכות החומרים, התאמת המרכיבים השונים במערכות, התקנה מקצועית ע"י מתקין מורשה של קליל ו7 שנות אחריות של קליל.

קליל סיסטם - מרכיבי חלון

 


ישיבת פיתוח קליל סיסטם

קליל סיסטם - תהליך פיתוח המערכות

מערכות החלונות של קליל עוברות תהליך של פיתוח וייצור בסטנדרטים בין לאומיים ומהמתקדמים בישראל. 

כל מערכת חלונות ודלתות כוללת סדרת אביזרים ייעודית- גלגלים, צירים, אטמים, המתאימה לעומסים ולצרכים הספציפיים של אותה מערכת חלון או דלת, בנויה לעבוד בתאום מושלם, לאורך שנים ועומדת בתקנים מחמירים של מיטב מכוני התקנים בארץ ובעולם. 

כשכל המרכיבים בחלון הם 100% מקוריים: הפרופילים, הצבע והאביזרים מובטחת לכם פעולה חלקה ומדויקת לאורך שנים רבות.

מרכיבי מערכת החלון - קליל סיסטם


 

קליל סיסטם- סינרגיה מושלמת בין המרכיבים

מערכת שפותחה בשיטת קליל סיסטם ׁ(KLIL SYSTEM) מורכבת הן מפרופילים אך גם מהרבה חלקים סמויים מן העין:

מערכות צירים: הצירים מותאמים לגודל הפתח, למשקל הכנף, לשיטות הפתיחה של החלונות השונים ולהבטחת פתיחה וסגירה חלקה לאורך שנים. ציר חלש מדי ביחס למשקל החלון או הדלת עלול לגרום במשך הזמן לתקלות.

קליל סיסטם מערכת חלון ומרכיביו

 

גלגלים (מערכות הנעה) - הגלגלים מותאמים לגודל הפתח ולמשקל הכנף ומבטיחים תנועה חלקה. גלגל חלש מחומר לא מתאים או בעל מידה לא נכונה, עלול לגרום במשך הזמן לתקלות, קשיים בתנועה ורעשים בהזזה.

אטמי גומי EPDM - אטמים בעלי איכות גבוהה, מתאימים ביותר לתנאי האקלים של ישראל, עמידים לקרינת שמש ושומרים על גמישות לאורך זמן. אוטמים היטב נגד חדירות רוח וגשם אל הבית ומונעים בריחת חום / קור של מיזוג האוויר החוצה ולכן חוסכים אנרגיה ומסייעים לכם לשמור על איטום ובידוד רעשים ברמה גבוהה יותר

המערכות של קליל מכילות מרכיבים נוספים כגון, מערכות נעילה, מנגנוני בטיחות, רשתות, מברשות, מערכות תריסים ומערכות משלימות. - כולן תוכננו ונבנו בקפדנות לספק מערכת אמינה ואיכותית לאורך שנים רבות.

המערכות של קליל, הורכבו כדי לשפר את איכות החיים שלכם בבית, מרגישים שרוצים לדעת עוד? 

אנחנו מזמינים אתכם להכיר מקרוב את המערכות באולמות התצוגה >>