המלצות חשובות לצרכן בהזמנת עבודות אלומיניום

  1. פגישת יעוץ חינם - יועצי קליל יסייעו לכם בבחירת הפתרונות המתאימים לכלל פתחי הבית. בפגישה יעזרו לכם להתאים את מפרט עבודות האלומיניום להעדפותיכם בתחום העיצוב, לתנאי סביבה ולתקציב.

    המפרט יוכל לשמש אתכם לצורך קבלת הצעות מחיר מהמתקינים המורשים. 

  2. הפנייה למתקיני אלומיניום – במהלך הפגישה תוכלו לקבל רשימה של מספר מתקינים מורשים, אשר עברו הדרכה מקצועית על ידי קליל, זאת על מנת שתוכלו לבחון אותם ולהשוות בין מחיריהם. מומלץ לדרוש מהמתקין שיציג לכם תעודת מורשה קליל בעלת תוקף לאותה שנה.

  3. בחירת המתקין המתאים – מומלץ לבקש מהמתקין שיציג לכם המלצות ופרויקטים שביצע לאחרונה.

  4. הקפידו לנהל את הפרויקט שלכם באופן חכם יעיל - עדיף לבחור מתקין מורשה לפני תחילת תהליך הבנייה / השיפוץ, כך שהמתקין יוכל לסייע לכם באפיון הקירות ובהכנתם לקראת התקנת מערכות האלומיניום.

  5. חתמו עם המתקין המורשה על "הסכם ביצוע עבודות אלומיניום מתוצרת קליל", בנוסח שבאתר קליל, אשר בלעדיו לא תהיו זכאים לתעודת האחריות המורחבת של קליל.

  6. האחריות המורחבת - לאחר בדיקה ואישור תנפיק קליל למי שיעמדו בתנאי הזכאות את תעודת האחריות המורחבת, המעניקה אחריות של קליל לגבי הרכיבים מתוצרת קליל ואחריות המתקין המורשה לגבי שאר מרכיבי העבודה, בכפוף לתנאי האחריות

  7. איך לוודא שיש לך 100% קליל

סימן זיהוי בלעדי לקליל - כל פרופיל היוצא את מפעלנו נושא סימן זיהוי של שלושה פסים. ברוב המקרים, נמצאים הפסים בחלקו הפנימי של הפרופיל ולכן ניתן לראותם רק לפני הרכבת המוצר. רצוי לשהות עם מתקין האלומיניום בזמן התקנת החלונות כדי לוודא זאת.

ציפוי הפרופילים - כל הפרופילים המצופים של קליל נושאים חותמת זיהוי. ודאו שהחותמות מופיעות על כל הפרופילים. עמדו על כך שהחותמות תוסרנה רק לאחר התקנת מערכות האלומיניום בביתכם.

אביזרים מקוריים - האביזרים של קליל נושאים חותמת קליל. וודאו שהידיות מסומנות בלוגו קליל ובקשו לראות סימני זיהוי של אביזרים מקוריים.

מנועי קלילקונטרול לתריסי גלילה - ודאו שאתם מקבלים את תעודת האחריות למנועי התריסים שרכשתם.

היזהרו מחיקויים - בעת עריכת החוזה עם המתקין המורשה, דרשו כי יתקין רק מוצרים (פרופילים, צבע, אביזרים וקליל) המאושרים על ידי חברת קליל. "קליל או שווה ערך" פותח פתח למתקין לשלב מוצרים שאינם בהכרח של קליל.