קבלני אלומיניום של קליל - מתקינים מורשים המבטיחים 7 שנות אחריות מלאה

התקנת חלונות ודלתות אולי נראית כפעולה פשוטה, אך למעשה מדובר בתחום מורכב והתקנה חייבת להתבצע על ידי איש מקצוע מנוסה שעבר הכשרה מתאימה ומחזיק את הכלים הנכונים כדי להבטיח דיוק, נוחות שימוש ומעל לכל – בטיחות ו7 שנות אחריות מלאה של קליל. 

  • איכות – מגוון המתקינים המורשים של קליל, מתמחים בפרויקטים ומערכות שונות ונדרשים לעמוד בסטנדרטים של איכות, מקצועיות ושירות מחמירים שמציבה חברת קליל. 
  • מקצועיות - קבלני האלומיניום ומתקיני החלונות והדלתות המורשים של קליל מקבלים הסמכה מקצועית של קליל, כלי עבודה מקצועיים והדרכות תקופתיות על סדרות החלונות, הדלתות והתריסים של קליל. 
  • ביטחון ואחריות - רק המתקינים המורשים של קליל עוברים ביקורת איכות של חברת קליל לאחר ההתקנה ומוסמכים לחתום על תעודת 7 שנות אחריות מלאה!

 

לקבלת מתקין מורשה מוסמך של קליל באזור שלכם המתאים בדיוק לפרויקט שלכם מלאו את הטופס:

הודעתך נשלחה בהצלחה

תודה שכתבת אלינו

ניצור אתך קשר בהקדם האפשרי

תקלה

 

מבטיחים את השקט והביטחון שלכם בחלונות ודלתות עם קבלני האלומיניום של קליל

כיף לשדרג את מראה הבית באמצעות חלונות יפהפיים שיהיו גם נוחים לשימוש, בטוחים וקלים לניקוי. אך כדי להבטיח זאת, אתם חייבים לוודא שמי שיתקין אותם יהיה איש המקצוע הנכון והמתאים ביותר למשימה. 

איך בוחרים מתקין חלונות ודלתות וקבלן אלומיניום?

צפו בסרטון ותלמדו על מה צריך להקפיד כאשר בוחרים מתקין אלומיניום וקבלו טיפים על איך לבחור קבלן אלומיניום נכון עבור הבית שלכם.

מתקין חלונות מורשה עובר הכשרה מיוחדת

לא כל מתקין חלונות יכול לבצע עבודה טובה בהתקנת חלונות קליל. מתקיני אלומיניום מורשים של קליל נבחרים בקפידה לאחר סינון על פי קריטריונים של סטנדרטי עבודה מקסימליים, אמינות, אחריות ושירותיות גבוהה. המתקינים עוברים הדרכות והכשרות תקופתיות, מלווים על ידי המדריכים שלנו לכל אורך הדרך וממשיכים להשתלם ולשפר את יכולותיהם המקצועיות כל הזמן. 

ניסיון רב בהתקנות מוצרי קליל

המתקינים שלנו מתנסים ספציפית בהתקנת מערכות ומוצרי קליל, ולכן הם בעלי ניסיון בהתקנתם יותר מכל מתקין אחר. לכל סדרה או מוצר של קליל נוצרו כלי עבודה ייעודיים וייחודיים המתאימים להתקנתם באופן מושלם. כלי עבודה אלו וציוד רלוונטי נוסף נמצא רק בידיהם של מתקיני קליל שעברו את ההדרכות הספציפיות למוצר שרכשתם. רק התקנה באמצעות כלים אלו תבטיח בטיחות ונוחות שימוש מירביים של החלונות. 

בחירה מגוונת של מתקינים

מתקיני קליל מתמחים בפרוייקטים מסוגים שונים וסדרות מוצרים שונות. כאשר אתם רוכשים מוצר או מערכת של קליל, החברה מציעה לכם מספר אפשרויות למתקינים המתמחים בסוג וגודל הפרוייקט שלכם, או בסוג המוצר שבחרתם. מתוך האפשרויות שיוצעו לכם תוכלו לבחור את המתקין הנכון ביותר עבורכם מבחינת מחיר, זמינות וכל קריטריון אחר שחשוב לכם. כאשר מגיע המתקין לביתכם, אל תשכחו לבקש ממנו להציג בפניכם את תעודת מורשה קליל שלו, בעלת תוקף לאותה השנה. 

בטיחות מעל הכל עם קבלני אלומיניום מובחרים

מכון התקנים הישראלי פרסם תקן מחמיר לרכישה ושימוש בחלונות אלומיניום. תקן זה כולל, למשל, המלצות על אופן פתיחת החלון, איטום החלון, ניקוז מים, התאמה לתנאי אקלים, גובה החלון מן הרצפה או הקרקע, התייחסות ללחץ רוח והאזור הגיאוגרפי בו מותקן החלון, ועוד אלמנטים הקשורים לבטיחות. אנו בקליל מתייחסים לתקן הישראלי במלוא הרצינות, ולכן חשוב לנו כל כך שהתקנת החלונות שלנו תתבצע על ידי מתקין הבקיא בתקן ומנוסה ביישומו בשטח. רמת ההתקנה חשובה לבטיחות שלכם לא פחות מאיכות מרכיבי החלון שבחרתם.

קבלני אלומיניום המורשים שלנו יציגו בפניכם עבודות ופרוייקטים קודמים שהשתתפו בהתקנתם, ותוכלו לבקש לשוחח עם ממליצים, כדי שתוכלו להיות רגועים שבחרתם נכון. רשימת הקבלנים המורשים מתחדשת ומתעדכנת תמידית, וכוללת את כל אזורי הארץ. רק מי שעומד בסטנדרטי השירות והאיכות של קליל נותר ברשימה. כל מתקין מורשה מבין את גודל האחריות המוטלת על כתפיו וייעשה הכל כדי שתהיו מרוצים ושבעי רצון. 

וגם נוחות...

התקנה נכונה של החלונות תאפשר לכם להפיק את המקסימום מההשקעה בהם. היא תבטיח שהם יותקנו בזוויות ובמיקומים מדוייקים שיאפשרו פתיחה וסגירה נוחים, קלים וחרישיים, אטימה טובה, ללא חריקות או תזוזות. אם יש לחלון מערכות אבטחה או נעילה, גם הן חייבות להיות מותקנות כך שיפעלו רק כשצריך, יהיו פשוטות להפעלה ולביטול ויתאימו לכל באי הבית. 

לא משאירים אתכם לבד, ונותנים אחריות ל-7 שנים!

חברת קליל לא מסתפקת רק במתקין מקצועי ומנוסה. לאחר התקנת החלון צרו עמנו קשר, ואנו נשלח אליכם בודק מקצועי שייבחן את איכות עבודת ההתקנה ויחתום על תעודת אחריות ל-7 שנים עבור החלון. אחריות קליל כפופה לכך שהתעודה נחתמה הן על-ידי קליל והן על-ידי המתקין או הבודק המורשה.

  

התקנת חלונות עם מתקין מורשה של קליל משמעותה שקט נפשי וידיעה שהחלון עומד בכל התקנים, מותקן כהלכה ואינו מהווה כל סכנה עבורכם או עבור ילדיכם. אנו תמיד פה בשבילכם ונשמח לייעץ ולספק מידע נוסף בנושא, פנו אלינו.

מתקין חלונות אלומיניום מורשה עובר הכשרה מיוחדת ובעל ניסיון רב בהתקנה של מוצרי קליל

בחירה מגוונת של מתקיני חלונות אלומיניום בעלי התמחויות שונות

בטיחות מעל הכל עם קבלני אלומיניום מובחרים

לא משאירים אתכם לבד, ונותנים אחריות ל-7 שנים!