גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות
לקוחות כותבים

שביעות רצוננו ממוצריכם ומעבודתו המצויינת של כפיר מאלומלייט

ב-21 בנובמבר 2017 ביקרנו באולם התצוגה שלכם בראשון-לציון, וקבלנו הסברים מנשות הצוות בנושא החלפת תריסים וחלונות בדירתנו. לאחר שתי פגישות עם כפיר מ"אלומלייט", בהן התרשמנו לטובה מהמקצועיות ומיחסי האנוש הטובים שלו, חתמנו על הצעת המחיר שלו ועל טופס האחריות שקבלנו מכם, והסכמנו על תאריך משוער להתחלת העבודה.

 

העבודה כמעט הסתיימה, ואנחנו מאושרים מהתוצאה 

התוצאה הסופית מקסימה. הסלון קיבל פנים חדשות, הודות לשני תריסי גלילה וחלונות חדשים; וחזותם של שני חדרים אחרים השתפרה הודות להחלפת החלון והתריס הישנים. תוך שעות ספורות יכולנו להנות מהבידוד התרמי, מאי-חדירת רוח קרה לדירה; ובה-בעת להנות מהנוף והאור שנשקף מהמרפסת.

 

ברצוננו לציין במיוחד את עבודתו של כפיר מ"אלומלייט", מבחינה מקצועית ואישית. בנוסף על המיומנות המקצועית, היסודיות, ושליטתו בטכניקה הנחוצה, הוא התגלה כאדם אחראי, מאורגן, אכפתי ומסור לעבודתו. הוא הקפיד להגיע במועד ובשעה שנקבעו, עבד ביעילות ובנועם יחד עם יד-ימינו, שלמה, שגם ממנו התרשמנו לטובה; והקפיד לנקות אחריו את אזור העבודה ולהשאיר את השטח נקי ומסודר.

 

כדאי להוסיף שהבנין שלנו, בשכונת אברמוביץ בראשל"צ, הוא בן יותר מ- 40 שנה, ומצב הקירות חייב מציאת פתרונות תוך כדי עבודה כדי להפיק את המקסימום מהמוצרים שלכם ולדאוג לכך שהתפקוד שלהם יהיה מיטבי. גם כאן הפגין כפיר את נסיונו והתמצאותו.

 

אם נחליט לעשות שינויים נוספים בדירתנו, לא נהסס ונפנה ישירות אל כפיר, בידיעה שהוא משתמש בחומרים ובמוצרים המעולים של "קליל", ותוך יישום יכולתו המקצועית הגבוהה.

 

בברכה, נינה ומייק דיויס

 

ajaxSpinner