חלונות אלומיניום קליל – מחירים שווים לכל נפש

מחירון חלונות אלומיניום של קליל הוא בין המשתלמים ביותר בארץ. המחירון שלנו כולל סדרות וסוגים רבים של חלונות, כדי שכל לקוח יוכל למצוא חלון מתאים לתקציבו. קליל היא חברה ותיקה ואמינה, בעלת מוניטין ללא רבב, המציעה ללקוחותיה מגוון ענק של מוצרים, ייעוץ מקצועי והתקנה על ידי מתקין מורשה ומנוסה שתספק בטיחות ובידוד מקסימליים ואחריות לשנים רבות. 

חלונות קליל, מחירים שלקוחות אוהבים

אם אתם מחפשים חלונות חדשים לבית בעלי מראה יוקרתי ואיכות מעולה, מחיר חלונות האלומיניום של קליל לעיתים קרובות אינו גבוה במיוחד, ותוכלו בהחלט להרשות אותם לעצמכם.

חלונות האלומיניום שלנו הם הבחירה הפופולרית ביותר בישראל מזה שנים רבות, נוחים לשימוש ותחזוקה, עמידים מאד, גמישים לעיצוב בכל סגנון, צבע וטקסטורה. הם בטוחים ומתאימים לגדלי מפתחים רבים. אז מה גודל התקציב שעליכם להקדיש לרכישת חלונות אלומיניום לבית? 

לקבלת הצעה ומתקין מורשה הקרוב אליכם לחצו כאן  >>

 חלונות מחיר

כמה עולים חלונות אלומיניום? קריטריונים למדידת מחיר חלונות אלומיניום

קליל מציעה מגוון ענק של חלונות אלומיניום מסוגים שונים, הנבדלים ביניהם גם בעלויות הרכישה וההתקנה. לכן כדאי ראשית לברר בדבר האפשרויות וההבדלים ביניהן, כדי לעשות החלטה נכונה שתתאים לצרכים שלכם וגם לתקציב. מחירי חלונות אלומיניום נקבעים על פי קריטריונים רבים. הקריטריון המשפיע ביותר הוא גודל מפתח החלון המבוקש, כאשר המחיר נקבע על פי מטר רבוע. מובן מאליו כמעט שאין מחירו של חלון קטן בחדר האמבטיה כחלון ענק בסלון - ככל שהחלון גדול יותר, כך גדלה כמות החומרים מהם הוא עשוי, וגם העלות.

קריטריון חשוב נוסף הוא סוג הפרופיל ומסיביות החומר מהם עשוי החלון. מחיר חלון אלומיניום מפרופיל מסוג אחד ינוע סביב מספר מאות שקלים למטר, בעוד שחלונות העשויים מאלומיניום מסיבי מסוג אחר יכולים להגיע לעלויות של כמה אלפי שקלים למ"ר. בטווח שבין שתי האופציות הללו תוכלו למצוא מחירי חלונות סבירים מאד באיכות מצויינת שתשרת אתכם היטב, ולכן אין הכרח לבחור דווקא בחלונות היקרים ביותר. היזהרו מהצעות זולות מדי בשוק האלומיניום - בחירת חלונות זולים מאד (שהם אולי חיקוי או זיוף) עלולה לגרור הוצאות כבדות בהמשך. קיימת סבירות גבוהה שהחלונות הם באיכות ירודה מאד. התקנה זולה במיוחד היא כנראה גם בלתי-מקצועית, ועלולה לגרום לנזקים ואפילו לסכנת חיים של ממש.

עוד קריטריון משמעותי בקביעת עלות החלון הוא מידת מורכבות התקנתו. התקנה סטנדרטית יכולה להיות זולה למדי, בעוד שהתקנה הדורשת התאמות, הרחבות וכד' עשויה להגיע לעלויות גבוהות הרבה יותר. 

גורמים נוספים הנלקחים בחשבון בקביעת מחירון חלונות אלומיניום

כל עיצוב מיוחד של החלון מייקר את עלותו. לדוגמא, שילוב של עץ בחלון אלומיניום הוא טרנד לוהט בעולם החלונות כיום, אך יש לקחת בחשבון שהוא מעלה את מחיר החלון. חלונות אלומיניום במראה דמוי עץ, מוריד את העלות. אופן פתיחה בלתי סטנדרטי של החלון יכול אף הוא להיות משמעותי בחישוב העלות. חלון בעל "כנף" אחת זול יותר מחלון בעל שתי "כנפיים" או יותר. סוג הזכוכית ועובייה וכן גימורים שונים משפיעים גם הם על העלות הכוללת. 

מחיר חלונות אלומיניום

חלונות בלגיים, מחיר לא בשמיים

שוק החלונות מציע היום מגוון פרופילים – מסגרות מסוגננות לחלונות הקובעות את מראה, איכות ואופן הפתיחה של החלון שלכם. לפרופילים שונים רמות שונות של בידוד, עמידות, נוחות שימוש וניקיון ומאפיינים נוספים. לכל פרופיל היתרונות והחסרונות שלו, ומעבר לכך, בחירת פרופיל היא גם עניין של טעם. אחד הפרופילים הפופולריים ביותר לחלונות אלומיניום בשנים האחרונות הוא הפרופיל הבלגי. אם כבר התחלתם בחיפוש אחר חלון, בוודאי שמעתם עליו זה מכבר.

מדוע זכה הפרופיל הבלגי לאהדת הקהל? מסיבות רבות – ראשית, הוא יפה להפליא, ומייצר תחושה יוקרתית ואלגנטית בבית. הוא גם פרקטי מאד, בטיחותי, חזק ואיכותי, קל משקל ועמיד בפני פגעי מזג האוויר. לאור זאת, אתם אולי סבורים כי חלון מסוג זה הוא גם יקר מאד ומעל לתקציב שלכם, אך למעשה מחיר חלונות בלגיים מאלומיניום אינו יקר במיוחד בשל העלויות הנמוכות יחסית של החומרים שלהם וקלות התקנתם. אם חלון כזה מעניין אתכם, כדאי שתבדקו את העניין – אנו בטוחים שתופתעו לטובה. 

חלונות אלומיניום מחזירים חלק מן ההשקעה

בחישוב התקציב שלכם לרכישת חלונות, קחו בחשבון גם את ההחזר הכספי שאתם עשויים ליהנות ממנו אם תבחרו בחלונות אלומיניום טובים. כאשר הם מותקנים היטב, עם איטום מתאים, חלונות אלו מבודדים מצויין, ולכן חוסכים בהוצאות אנרגיה עבור קירור וחימום. הם ישרתו אתכם לאורך זמן וייראו כמו חדשים ללא כל סימני חלודה, יובש או התפוררות. הם לא יצריכו תחזוקה מיוחדת או החלפה לאחר זמן קצר.

אם אינכם בטוחים עדיין איזה חלון תוכלו לרכוש, בקרו באולמות התצוגה שלנו ושוחחו עם היועצים המומחים שלנו, שיעניקו לכם יחס אישי וישמחו להתאים לכם את החלון הטוב ביותר בתקציב שלכם. בחירה מוצלחת תבטיח לכם איכות חיים, אור טבעי, שקט והגנה, אסתטיקה וערך.