חלונות בלגיים

קליל בלגי 

מערכות חלונות ודלתות המשלבות עיצוב בסגנון חלון הברזל עם איכויות חלון אלומיניום. המראה כפרי ורומנטי. החלונות בעלי מראה דומיננטי ומתאפיינים פעמים רבות בשילוב של חלקים קבועים וחלוקות פנימיות בכנף החלון.

נוהגים לצבוע את החלונות הבלגיים בצבעים מגורענים ולרוב גם בגוונים כהים, על מנת לחזק את המראה המזכיר חלון ברזל.

המערכות הבלגיות של קליל נועדו לתת מענה לבנייה הארץ ישראלית הכפרית, והיא מעניקה לאדריכל גמישות עיצובית רבה, בתכנון מראה הפתח על ידי שילוב חלקים קבועים וחלוקות פנימיות בכנף החלון: 

  • קליל בלגי 1700 – מערכת חלונות הזזה
  • קליל בלגי 7300 – מערכת חלונות ודלתות הזזה מתקדמת בעיצוב בלגי. המערכת משלבת את סגנון חלון הברזל עם איכויות האלומיניום, אשר אינו מחליד וקל יותר לאחזקה.
  • קליל בלגי 4300 – מערכת חלונות ודלתות ציר מתקדמת בעיצוב בלגי. המערכת משלבת את סגנון חלון בלגי מברזל עם איכויות האלומיניום, אשר אינו מחליד וקל יותר לאחזקה. 

 

>> לגלריית חלונות בלגיים >>

מה זה חלון בלגי?

החלון הבלגי הוא מסגרת (פרופיל) לפתחי החלונות, אשר הפך למבוקש ביותר בקרב אדריכלים, מעצבים ובעלי דירות, זאת בשל היכולת לייצר באמצעותו חלוקה פנימית של החלון המקנה מראה כפרי ומייצרת חיבור טבעי בין הבית לחוץ.

החלוקה יוצרת צורות גיאומטריות מעניינות ואחידות, אחד היתרונות של הפרופיל היא היכולת להתאימו באופן מרבי לעיצוב ולצרכים הספציפיים של הדירה, לרבות בחירת עובי הפרופיל והתאמתו למבנה הקירות. כמו כן, החלוקה מאפשרת גמישות והפרדה בין חלקים קבועים לחלקים הנפתחים של החלון.

הפרופיל הבלגי של קליל עשוי מאלומיניום אשר הינו הסוג העמיד ביותר של פרופילי חלונות, איננו מצריך תחזוקה מיוחדת, בעל רמת איטום גבוהה וניתן לצביעה בקשת צבעים וטקסטורות, לקבלת המראה הרצוי לביתכם.   

חלונות בלגיים