גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות
התאמת סוג הפתיחה לחלל החדר

התאמת סוג הפתיחה לחלל החדר

איזו פתיחה מתאימה לחלון חדר שינה?

לחלון חדר שינה עדיף להשתמש בחלון הזזה, שבפתיחתו אינו "גונב" חלל מתוך החדר, ניתן להשאיר את חלון ההזזה פתוח בחלקו לצורך אוורור החדר, במידה הרצויה, חלון הזזה מאפשר שימוש נוח בוילונות.

 

איזו פתיחה מתאימה למקלחת / שירותים?

לחלון מקלחת או שירותים רצוי להשתמש בחלון "קיפ" (בעל ידית פתיחה עילית ) עם פתיחה עליונה חלקית, מאפשר אוורור מתמיד והכי חשוב: מונע הצצה מבחוץ אל פנים החדר גם כשהחלון פתוח לאיוורור.

איזו פתיחה מתאימה למטבח?

בדרך כלל ממוקמים החלונות מעל השיש מול הכיור מומלץ על חלונות הזזה, שבפתיחה יאפשרו אוורור, מבלי לגזול מקום יקר ממשטח העבודה. ניתן גם חלון הרמה.

איזו פתיחה מתאימה לסלון/חדר אירוח?

חלון המשמש ליציאה למרפסת או לגינה - יהיה חלון הזזה גדול. חלונות המשמשים לצורכי אור ואוורור יהיו חלונות פתיחה על ציר, בתוספת מנגנון "דריי -קיפ" המאפשרים פתיחה מלאה על ציר צד או פתיחה עליונה חלקית. היתרון של פתיחת דריי-קיפ שהוא מאפשר להנות מפתיחת ציר ופתיחת קיפ במקביל.

איזו פתיחה מתאימה לחדר ילדים?

בחדר ילדים עדיף להשתמש בחלון הזזה שהוא בטיחותי יותר לתפעול ע"י ילדים. בקליל קיימת מערכת בטיחותית נוספת חלון דרייקיפ עם מנגנון נעילה ובטיחות ראה איור.

איזו פתיחה מתאימה לחדרי שינה?

לחדרי שינה מתאים חלון הזזה או דרייקיפ, שבפתיחתם אינם " גונבים" חלל מתוך החדר ומאפשרים להשאיר את חלון פתוח בחלקו לצורך אוורור החדר.

איזו פתיחה מתאימה לחדר ממ"ד (מרחב מוגן דירתי) ?

בחדר ממ"ד האפשרות המומלצת היא פתיחת דריי קיפ. בעל תקן איטום מיוחד של פיקוד העורף. ניתן לשדרג חלון קיים "פתיחת ציר" לחלון דרייקיפ המאפשר ניצול חלל החדר. לפרטים ניתן לפנות ליועץ של קליל.

ajaxSpinner