קליל תעשיות בע''מ

רוצים ליהנות מחיבור מושלם בין הבית לעולם? השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם

סוג פרויקט

החיבור המושלם בין הבית לעולם

לחלון יש כוח. הוא מכניס אור, שומר על הבית חמים ונעים בחורף ומונע מחום להיכנס בקיץ. הוא מחבר בין הבית לעולם, וגם מפריד כשצריך, עם בידוד תרמי ואקוסטי שמאפשר לכם לשמור על השקט והטמפרטורה שאתם רוצים בביתכם. לכן כשאתם מעצבים את בית חלומותיכם, הבחירה בחלון היא אחת הבחירות החשובות שתעשו ותשפיע בהתאם על איכות החיים שלכם.

את רוב שעות היום שלנו אנו מבלים בחללים סגורים,
לכן בבית חשוב שלא נתפשר על איכות החיים
ונבחר בחלונות שיספקו אור, בידוד אקוסטי ותרמי:

אור

אור טבעי תורם לאורח חיים בריא מבחינה נפשית ופיזית ומסייע
בתפקוד תקין של השעון הביולוגי

בידוד ואיטום

סביבה ביתית שקטה מפיגה מתחים בבית ותורמת בפיתוח יכולות
הריכוז אצל ילדים

טמפרטורה

בידוד תרמי מונע צריכת יתר של מזגן בקיץ וחימום בחורף ובכך שומר גם על איכות הסביבה

קליל באוהאוס

חלון מרפסת

קליל מציגה את חלונות באוהאוס ברמת הגימור הגבוהה ביותר המעניקה לכם אפשרויות עיצוב ורסטיליות, התאמה אישית ואדריכלית ומראה פרופיל דק ומעוצב גם מבפנים וגם מבחוץ. המערכת החדשנית של קליל באוהאוס מותאמת במיוחד גם לפתחי בית גדולים ורחבים במיוחד ומציעה רמת איטום ובידוד גבוהה בסגנון עיצובי על זמני.

הבלגי המקורי

מטבח מואר עם חלון

לא כל בלגי הוא הבלגי המקורי של קליל. מערכת החלון הבלגי המקורי של קליל היא מהמערכות הנפוצות האהובות על לקוחותינו המבקשים מראה כפרי מעוצב. הבלגי של קליל הוא היחיד שמפותח ומיוצר בשיטת קליל SYSTEM בה הפרופילים, הצירים והמנגנונים מפותחים, מעוצבים ונבדקים כמכלול לקבלת מוצר מושלם, העומד בכל התקנים המחמירים של קליל.

מתקין מורשה

מתקין של חברת קליל

איכות ההתקנה חשובה בדיוק כמו איכות החלון. לכן ודאו שבחרתם במתקין מורשה של קליל, היחידי שיעניק לכם התקנה איכותית, בקרה ופיקוח מטעם המומחים של קליל ו-7 שנות אחריות מלאות.

Klil House

משפצים את הבית הישן? מתכננים את הבית החדש שלכם?
בהחלטה כל כך חשובה, כדאי להתרשם מקרוב מסגנונות העיצוב המגוונים של קליל. תאמו פגישה אישית באחד מאולמות התצוגה הקרובים לביתכם וקבלו ייעוץ מותאם ומדויק לפרויקט החלונות שלכם מהמומחים של קליל.

ajaxSpinner