דלתות בלגיות

הדלתות החיצוניות של הבית הן נקודת החיבור בין החלל האינטימי והעוטף של פנים הבית, לחלל הפתוח ומלא החופש של החוץ. אך מי אמר שנקודת חיבור זו חייבת להיות אטומה ומסוגרת? מדוע לא ליצור את החיבור המושלם בין הבית לעולם וליהנות ממנו ללא הרף? אם גם אתם מעוניינים לשמור על העיצוב הכפרי והחם וליהנות מחוויה המרהיבה הזו, מערכות דלתות בלגיות מבית קליל היא הבחירה המושלמת עבורכם.

מהי דלת בלגית?

למעשה, דלת בלגית היא החיבור המושלם בין הבית לעולם, משום שהיא עשויה מפרופיל אלומיניום חזק, המשלב בתוכו חלונות זכוכית, המחולקים במלאכת מחשבת קפדנית ביותר ברמת העיצוב. דלת פרופיל בלגי מתאפיינת במראה הרמוני ואסתטי, בשל המסגרת הדקה שבתוכה יושבת הזכוכית. כך יכולים יושבי הבית ליהנות משקט נפשי וביטחון בביתם, בעוד ניתנת להם האפשרות לחזות גם בעולם היפיפה שבחוץ.

הכירו את מערכות הדלתות בסגנון בלגי מבית קליל: אם חלמתם על בית מעוצב במראה כפרי, דלתות בסגנון בלגי של קליל ישלימו את האווירה הביתית והנעימה שאתם מבקשים ליצור.

מה היתרון של דלת פרופיל בלגי?

יש הרבה יותר מאשר יתרון אחד לסגנון דלת בלגי שכדאי להכיר. היתרון הראשון הוא כמובן שמערכות הדלתות הן בעלות פרופילים צרים ודקים וגמישות עיצובית רבה. הדלת אינה קוטעת את רצף העיצוב של החוץ אל מול הפנים, להיפך, היא מאחדת בין השניים ומעניקה קו ייחודי ביותר ומלא בזרימה.

כמו כן, דלת בלגית מגיעה בשלל עיצובים, צבעים וגימורים, לא רק ברמת הפרופיל עצמו, אלא גם בצורת החלוקה הפנימית של הזכוכית בתוך מסגרת הדלת. מערכת דלתות בפתיחת ציר או הזזה תציע לכם גמישות עיצובית מרבית המתאפשרת על ידי שילוב חלקים קבועים לצד חלוקות פנימיות. העיצוב הייחודי של הדלתות יוצר מראה כפרי, חם וביתי, המתאפיין במראה הברזל הקלאסי של הפרופילים, לצד יתרונות האלומיניום ומגוון צבעים וגימורים.

תוכלו לבחור גם בין דלת הזזה בלגית שתהיה נהדרת כדלת יציאה אל הגינה או המרפסת, או שתוכלו לבחור כמובן בדלת ציר עבור החללים הפנימיים, או אפילו כדלת הראשית של הבית. אפשרויות סוגי הפתיחה השונים יאפשרו לכם להציב דלת בלגית בכל פתח בבית, לשמור על קו עיצובי אחיד ולנצל את החלל בצורה טובה יותר.

יתרון נוסף של מערכות הדלתות הבלגיות של קליל טמון בפרופיל האלומיניום עצמו. בסגנון הדלתות הבלגי ניתן ליהנות ממראה הברזל קלאסי בעזרת גימורים שונים, עם כל היתרונות של מערכות מתקדמות המיוצרות מאלומיניום. לאלומיניום יתרונות רבים כשמדובר במערכות דלתות שצריכות להתמודד עם חשיפה לתנאים חיצוניים, רטיבות ושמש. למשל, לעומת הברזל, אלומיניום עמיד יותר בפני היווצרות של קורוזיה וחלודה, קל בהרבה לתחזוקה, ומקנה אמינות גבוהה שתיתן לכם שקט נפשי לאורך שנים רבות.
יתרון משמעותי נוסף של מערכות דלתות בסגנון בלגי מאלומיניום, הוא רמת המורכבות והמקצועיות של מערכות האלומיניום, לצד רמת האיטום והבידוד הגבוהה שהן מאפשרות, לעומת דלתות בלגיות מברזל, הנחשבות מיושנות והרבה פחות מתקדמות.

יתרון משמעותי של המערכות הבלגיות המקוריות מבית קליל טמון בכך שהן מפותחות ומיוצרות בשיטת קליל SYSTEM בה כלל מרכיבי המערכת, החל מהפרופילים, דרך אביזרי הפרזול, הצירים, ועד גומיות האיטום והרשתות - מפותחים, מעוצבים ונבדקים כמכלול, לקבלת מוצר מושלם העומד בכל התקנים המחמירים של קליל, המקנים 7 שנות אחריות.

מערכות הדלתות והחלונות בסגנון בלגי של קליל הן מערכות מהודקות והרמוניות, בהן כל המרכיבים נבדקים בקפידה, כדי להבטיח עבודה בסינרגיה מושלמת שתקנה לכם שקט נפשי לאורך שנים.

סדרות הדלתות הבלגיות של קליל:

סדרות הדלתות בסגנון בלגי של קליל מאפשרות פתרונות רבים למפתחים בגדלים שונים, מיקומים שונים בבית, וצורות פתיחה בהזזה, או דלתות ציר.

סדרת דלתות הציר קליל בלגי 4300 הפופולרית למפתחים בינוניים משלבת עיצוב דלת בסגנון בלגי ברזל עם היתרונות והאיכויות של פרופיל מאלומיניום - עמיד, אטום ואמין לאורך שנים. הסדרה מתאפיינת בפרופילים מעודנים, צרים ומעוצבים המקנים גמישות תכנונית למעצב או לאדריכל, ומאפשרת מגוון אפשרויות עיצוב גוונים ומרקמים.

סדרת הדלתות קליל בלגי 7300 - סדרת דלתות הזזה מתקדמת בסגנון בלגי המותאמת במיוחד למפתחי דלתות בינוניים וגדולים. הסדרה מאפשרת ורסטיליות עיצובית בזכות גמישות תכנונית, מגוון צבעים וטקסטורות, לצד פרופילים צרים ומעודנים. לסדרה אפשרות לניקוי קל, נעילה רב נקודתיות, ומסילות מיוחדות נגד שחיקת הצבע.

חברת קליל היא חברה קוסמופוליטית המייצרת בישראל כבר למעלה מ-70 שנים את הטרנדים הטכנולוגיים המתקדמים בעולם האלומיניום.
לא כל פרופיל בלגי הוא הבלגי המקורי של קליל.
הסגנון הבלגי של קליל הוא היחיד שמפותח ומיוצר בשיטת קליל SYSTEM לקבלת מוצר מושלם, העומד בכל התקנים המחמירים של קליל ונותן שקט נפשי לשנים. 

על מנת להבטיח את איכות המערכות גם בפרויקט שלכם, אנו מכשירים מקצועית ומעניקים תעודות הסמכה למתקיני דלתות וחלונות מורשים, העומדים בתקני בקרת האיכות של קליל. 

בנוסף, חברת קליל מבצעת בקרה על איכות ההתקנה ומעניקה ללקוחותיה 7 שנות אחריות מלאה על מרכיבי קליל במערכת. כך נשמר הסטנדרט הגבוה של המוצרים שלנו ואיכותם גם בבית שלכם.

בואו להכיר את מגוון סדרות הדלתות בסגנון קליל הבלגי המקורי, ואת סדרות החלונות הבלגיים לפתרון מושלם לכל מפתח, והלימה מלאה לעיצוב הבית שלכם.
אתם מוזמנים לקבוע פגישת ייעוץ עם מומחה קליל, להגיע לאולמות התצוגה ולהתרשם המסגנון הבלגי המקורי של קליל וללמוד על כוחו של חלון, וכיצד לייצר את החיבור המושלם בין הבית שלכם לעולם.