דלתות זכוכית

דלתות הזכוכית עם מסגרת אלומיניום של "קליל" הופכות את הזגוגית הטבעית למעשה אמנות ומספקות ערך עיצובי לבית. הן פרקטיות, עמידות, קלות לתפעול, לתחזוקה ולניקיון, מגיעות בשפע עיצובים, צבעים, מרקמים וזיגוגים, ומעניקות לכם הגנה מרבית על מפתחי הבית. 

דלתות אלה הפכו למבוקשות ביותר בבתים בישראל. הן מותאמות לתנאי הסביבה, למטרות ולמפתחים שונים וכן למגוון צרכים פונקציונאליים. תוכלו לבחור את אופן פתיחתה של הדלת, בהתחשב במבנה המפתח, גודלו והשימושים המתאימים לכם: 

דלתות זכוכית עם פתיחת הזזה- דלת זכוכית שנעה על מסילה, מיועדת למפתחים בינוניים וגדולים, מקנה לכם מרחב תנועה ומתאימה מאוד ליציאה לחצר או למרפסת.

דלת זכוכית עם פתיחת הזזה לכיס- דלת הנעה על מסילה לתוך כיס בקיר, מיועדת למפתחים בינוניים ומאפשרת חדירה מקסימלית של אוויר ואור וכן, מרחב תנועה מושלם בחלל (מצריך תכנון מראש של עובי הקיר).

דלת זכוכית עם פתיחת ציר – כנפי הדלתות נפתחות על צירים, מתאימה למפתחים צרים ובינוניים, ומבטיחה כניסת אור ואוויר לחלל (מצריך מקום מספיק לכנף הדלת להפתח פנימה / החוצה). 

כל הדלתות פרקטיות לשימוש ומאפשרות לכם להשפיע על מידת האור הטבעי שיחדור לבית ועל רמת הבידוד הטרמי והאקוסטי שמהם תהנו. בנוסף, תוכלו לבחור דלתות זכוכית בעלות דרגות שונות של סינון קרינה, התורמות לחיסכון אנרגטי. 

מומלץ להתעניין בסדרת הבאוהאוס, האהובה על אדריכלים ומעצבים, שהפכה לפופולרית ביותר בבתים בישראל. דלת הבאוהאוס מציעה סגנון מינימליסטי, חלוקת הזכוכית לצורות גיאומטריות צרות וארוכות בעלת מעטפת אלומיניום תואמת, והיא משווה מראה עכשווי לבית.

הדלתות מעוצבות במספר סגנונות כפריים ומודרניים, המשוות מראה של חום ביתי לחלל וכן, בדלתות זכוכית עם מסגרת אלומיניום בסגנון קליל "אופיס", המותאמות במיוחד למפתחים גדולים ויוצרות מראה אלגנטי במיוחד.

ניתן לצבוע אותם בכל מניפות קליל, IRON למראה ברזל במרקם מגורען ו FINE IRON למראה ברזל במרקם חלק.

מומלץ להשלים את מראה הדלת בידית מעוצבת בסגנון זהה.

    שיתוף ברשתות חברתיות