לקוחות יקרים,

בהתאם להנחיות משרד הבריאות, מחלקת שירות הלקוחות שלנו עובדת במתכונת מצומצמת.
אולמות התצוגה שלנו סגורים למבקרים.
אנו ממשיכים לתת שירות וייעוץ טלפוני דרך מוקד שירות לקוחות 8555*
במרכז השירות שלנו תוכלו לתאם פגישת ייעוץ וירטואלית פרטנית הכוללת גם סיור וירטואלי באולמות ולקבל מידע על מתקינים מורשים.

בתאריכים 8.4-19.4 נצא לחופשת חג במהלכה ייסגר מרכז השירות.

מאחלים חג שמח ובריאות איתנה.
שירות לקוחות – קליל

גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות
דלתות אלומיניום

דלתות אלומיניום

דלתות הן אלמנט עיצובי דומיננטי מאוד בבית, ולכן עליכם להקדיש מחשבה רבה בבחירה נכונה, שתשרת אתכם לאורך שנים ארוכות. דלתות אלומיניום של קליל כוללות דלתות דלתות כניסה ראשיות ודקורטיביות וכמובן- דלתות פנים ודלתות דלתות הזזה למרפסת ולכניסה האחורית. 

עיצוב דלתות אלומיניום

מקובל לחשוב שאלומיניום מייצר תחושה מתכתית וקרה, אך למעשה דלתות אלומיניום יכולות להתאים לכל עיצוב שתבחרו כפרי, קלאסי אורבני או מודרני. המרקם והצבע יכולים להשתנות בהתאם לסגנון העיצוב שלכם, והאלומיניום יכול ליצור את התחושה הרצויה ע"פ בחירה.

אלומיניום רק נראה קשוח אך למעשה הוא גמיש מאוד בהשוואה לכל חומר גלם אחר. חופש העיצוב שהוא מאפשר הוא יתרון משמעותי- גדלים שאינם סטנדרטיים, התאמה למפתחים גדולים, ניתן לשלב אתו בקלות זכוכית ואלמנטים שונים, ולייצר ממנו צורות שונות כגון קשתות למיניהן.

עמידות ותחזוקה

אמרתם מתכת אמרתם חלודה, אבל מה שהופך את האלומיניום לחומר האידיאלי היא העובדה שהוא עמיד בפני קורוזיה ואינו מחליד. בנוסף, עמיד האלומיניום בפני לחות, מים ובפני השמש הישראלית הקופחת. הוא גם לא יערב לחיקם של מזיקים ותולעי עץ למיניהן. יתרון משמעותי נוסף הוא האקוסטיקה המצוינת שמספקת דלת האלומיניום.

אלומיניום הוא חומר פרקטי מאוד שכן הוא קל מאוד לתחזוקה וניקיון ושומר על מראה חדש לאורך זמן. אצלנו בקליל תקבלו גם אחריות מלאה על כל דלתות האלומיניום.

 

ajaxSpinner