גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות
כתבות

בית משפחתי – שכונת הגולף, קיסריה

יוצא לי להיחשף רבות, כמרכז תחום האדריכלים של קליל, לפרויקטים שונים שתוכננו ונבנו ברחבי הארץ, ע"י אדריכלים מוכשרים שאיתם אני עובד. מדי פעם אביא לפניכם כתבות הסוקרות פרויקטים כאלה.

החודש בחרתי להביא בפניכם פרויקט יפיפה, שנבנה בשכונת הגולף בקיסריה ותוכנן ע"י יוסי דיין - סטודיו לאדריכלות ועיצוב פנים. הבית תוכנן על שטח של 400 מ"ר ובו 6 חדרים, שנועדו לאכלס משפחה צעירה בת חמש נפשות. עיצובו מציג חדשנות מרהיבה, עם מוטיבים גיאומטריים בקווים פשוטים ונקיים.

מתוך 14 חודשי הבנייה הכוללת, בנייתו של קיר האבנים שבחזית הבית ארכה כחודשיים שלמים. הקיר דרש עבודה מדויקת ומורכבת והאבנים שבו מוקמו אבן על אבן, בתהליך אשר לווה בחששות קלים לקראת התוצאה הסופית.

אך כפי שניתן לראות בתמונות, החששות התבדו והקיר המרהיב יצא לא פחות ממושלם!

למשפחה הצעירה היה חשוב שהבית יהיה מואר ובעל אינטראקציה והמשכיות בין החוץ לפנים. הרצון להכניס כמות אור גדולה פנימה, הביא באופן טבעי לשימוש במערכות ההזזה ממשפחת קליל אופיס, המשוות לחללי הבית מראה רחב ופתוח ותורמות להמשכיות הנעימה בין הפנים לחוץ.

מערכות ההזזה שהותקנו בבית מותאמות למפתחים גדולים במיוחד ומעניקות מראה יוקרתי ומוקפד, בנוסף לאיטום וביטחון מלאים. על אף גודלן של המערכות טכנולוגיית קליל טאצ'' – אופיס 2200 הייחודית, מאפשרת לכנפי המערכות לנוע באופן חלק וקל.

בנוסף הותקנו בבית מספר חלונות בלגיים.

כחלק מתכנון האינטראקציה בין החוץ לפנים, שולבו בחללי הבית חלונות גבוהים וגדולים, גם כתפיסה עיצובית וגם במטרה לנצל באופן מיטבי את אור השמש הטבעי. חשיבה אסתטית וירוקה גם יחד.

הגוון שנבחר למסגרות המפתחים והחלונות הינו שחור, המוסיף לקווים הפשוטים והנקיים לפיהם עוצב הבית.  (fine iron 600 שחור גרפיט),

 

עיצוב ותכנון: יוסי דיין סטודיו לאדריכלות ועיצוב פנים.

עבודות אלומיניום: א.מ. זכוכית הקריה , מורשה קליל

צילום: אלי גרוס קרן אור

האם תכננתם פרויקט עם מוצרי קליל שתרצו לספר עליו? אני מזמין אתכם לשלוח דוא"ל עם כמה שיותר פרטים על הפרויקט, הסיפור שעומד מאחוריו ותמונות ונשמח לפרגן לכם בכתבות הבלוג הבאות.

את המידע והתמונות תוכלו לשלוח לכתובת ind@klil.co.il

אלירן אלגוב

מנהל קשרי אדריכלים, קליל.

ajaxSpinner