גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות
כתבות

בית ביישוב עדי - משפחתיות חמימה ומודרנית

שלום לכולם,

בין שלל הפרויקטים המקסימים אליהם אני נחשף, החודש בחרתי להביא בפניכם בית משפחה מקסים ביישוב עדי שבעמק יזרעאל.

הבית, אשר עוצב ע"י המעצבת ענבל איילון, נבנה עבור משפחה צעירה ומתרחבת, בשכונת ההרחבה של היישוב. גודלו כ-210 מ"ר, בשטח כולל של 400 מ"ר ובנייתו ארכה כשנה.

הלקוחות פנו למעצבת כבר משלב התוכניות, על מנת לבחור דגם, אשר יתאים לצרכיהם ולמגרש הקיים. הדגם שנבחר כלל בניה דו- קומתית. בקומה התחתונה מוקמו החללים הציבוריים וכן חדר אורחים, הכולל חדר רחצה צמוד, שרותיי אורחים וחדר כביסה. בקומה עליונה מוקמו חדר ההורים ובו יציאה למרפסת וחדר רחצה, פינת משפחה עם יציאה למרפסת, שני חדרי ילדים וחדר רחצה נוסף, עבור הילדים.

כפי שבוודאי משתקף מהתוצאה הסופית, קו המחשבה אשר הנחה את עיצוב הבית היה בראש ובראשונה יצירת תנועתיות זורמת בחלל הציבורי מהכניסה, דרך החללים השונים ועד ליציאה לגינה.

הסלון המשפחתי מוקם באופן המאפשר מעבר נוח לגינה וכולל קיר מרכזי המהווה אלמנט עיצובי ייחודי ובעל נוכחות, המוסיף לאווירה הנעימה. קיר הסלון חופה בלוחות בטון ואובזר ברהיט מינימליסטי, אשר עוצב בהתאמה אישית ע"י המעצבת.

 

כחלק מהאווירה המשפחתית והחמימה אותה רצו בעלי הבית ליצור, גם המטבח עוצב כחלל מרווח עם אי רחב ידיים, אשר יהווה מוקד ומרכז בבית.

 

החומרים והגוונים בבית נבחרו במקביל והורכבו לכדי פלטת צבעים, אשר משולים בה גוונים לבנים עם אפורים ונגיעות של עץ. למשל בוצעו הנמכות גבס עם תאורה שקועה מינימליסטית לצד רהיטים מעץ שמשדרים חמימות. כל זאת על מנת להקנות לבית מראה חמים, אך אם זאת מעודכן ומודרני.

לדלתות היציאה למרפסות הבית ולחלונות הזזה נוספים בבית נבחרו מערכות קליל אופיס 7500, מערכות הזזה בקווים נקיים ובעיצוב מתוחכם, עם פרופילי אלומיניום צרים וחלקים, המשתלבים עם עיצוב הבית.

חלונות הציר בבית הינם חלונות מסדרת קליל אופיס 5500, מערכות מתקדמות בעיצוב מעודן, המתאימים למערכות קליל אופיס 7500, לגמישות מירבית בעיצוב פתחי הבית.

עיצוב פנים: ענבל איילון www.inbalayalon.co.il

מורשה קליל: זאב אלומיניום

עבודות גבס וצבע: אישאם בולוס

מפקח בנייה: חיים פינס

האם תכננתם פרויקט עם מוצרי קליל ורוצים שנפרגן גם לכם? אני מזמין אתכם לשלוח מייל עם כמה שיותר פרטים על הפרויקט, על הסיפור שעומד מאחוריו ותמונות.

את המידע והתמונות תוכלו לשלוח למיילind@klil.co.il ונשמח לפרגן לכם בכתבות הבלוג הבאות.

אלירן אלגוב

מנהל קשרי אדריכלים, קליל

ajaxSpinner