בחירת מתקין חלונות – כך תעשו זאת נכון

 

זהו, בחרתם סוף סוף את מערכת החלונות שחלמתם עליה – ואתם מוכנים להכניס אותה לביתכם וליהנות מהאור ומהיופי שהיא תוסיף לחייכם.

אבל רגע, יש עוד משימה אחת חשובה שכדאי לתת עליה את הדעת – בחירת החברה שתבצע את התקנת החלונות בפועל.

להתקנת חלונות מקצועית ואיכותית יש חשיבות רבה בדרך למקסום ההנאה מהחלונות שבחרתם.
בשוק יש מערכות רבות, ברמות תחכום שונות, ולא כל מתקין יכול לבצע התקנה איכותית לכל המערכות הקיימות. התקנת חלונות לא מקצועית עלולה לגרום לבעיות ולתקלות,אשר לרוב מתגלות אחרי זמן מה, ויפגעו ביכולת ליהנות מאיכות החיים המקסימלית שמערכת החלונות שבחרתם עשויה לאפשר.

אז איך בוחרים נכון מתקין חלונות או קבלן אלומיניום מקצועי?

בשביל זה אנחנו פה!

בתחום התקנת חלונות, כבתחומים רבים אחרים, אפשר למצוא אנשי מקצוע מעולים לצד מתקינים פחות מנוסים. הנה 7 טיפים שיעזרו לכם לבחור במתקן מתאים:

1. התרשמו מתיק העבודות של המתקין ובקשו לראות תמונות מהתקנות שביצע בעבר.
2. חפשו עליו מידע ברשת: בדקו אם יש לו אתר אינטרנט, דף פייסבוק וחשבון אינסטגרם – והתרשמו מהם. כדאי לבדוק גם אם יש ביקורות על איכות העבודה שלו באתרי דירוג שונים.
3. בקשו המלצות מהמתקין והתקשרו לכמה ממליצים כדי לוודא שהם אכן לקוחות אמיתיים, שקיבלו שירות איכותי.
4. בדקו אם יש למתקין ניסיון באזור המגורים שלכם. לעתים, יש מאפיינים, לדוגמה קרבה לחוף הים, מגורים בגובה רב, או באזור המדבר, שדורשים ניסיון וידע ספציפי.
5. ודאו שיש לו ניסיון במערכות דומות, שכן בכל הנוגע להתקנה, ההבדלים בין מערכות חלון שונות יכולים להיות גדולים למדי. חשוב לוודא שלמתקין שבחרתם יש ניסיון ורקע במערכת בה בחרתם.
6. אל תתפשרו על מתקין לא מקצועי שלא עבר הכשרה מתועדת ורלבנטית למערכת בה בחרתם.
7. חולמים על חלונות של קליל? דברו איתנו ונשמח לחבר אתכם עם מתקין מורשה המתאים בדיוק עבור הפרויקט שלכם.

המתקינים המורשים של קליל – שקט נפשי

אצלנו בקליל – אנחנו אוהבים לחשוב על הכל. אנו דואגים לא רק לשלבי העיצוב, התכנון והייצור – אלא מספקים גם מעטפת שמסייעת להבטיח את איכות המערכות שלנו ואיכות ההתקנה בביתכם וזאת על מנת להבטיח שקט נפשי שביעות הרצון של לאורך כל הדרך.
איך אנחנו עושים את זה? קליל מפעילה "תוכנית מורשים" מקיפה לקבלני אלומיניום, יצרנים ומתקיני אלומיניום שכוללת כמה שלבים:
1. הסמכה - כל מתקין שמעוניין לעבוד איתנו עובר קורס מיוחד. רק בסיומו הוא הופך להיות "מורשה קליל" מוסמך.
2. העשרה - חלק מהמתקינים עוברים בנוסף השתלמויות מיוחדות, בהן הם מקבלים הכשרה במערכות המתקדמות שלנו. רק מתקינים שעברו את ההשתלמויות האלה, ועברו התמקצעות מיוחדת, רשאים להתקין את המערכות המיוחדות הללו.
3. הצטיידות - "קליל" מספקת למתקינים, במידת הצורך, את כלי העבודה המתאימים בעבור ביצוע התקנות איכותיות למוצריה.
4. התחייבות - כל מתקין חלונות שעבר את ההכשרה המתאימה חותם על אמנת שירות ומתחייב לבצע את העבודה אצל הלקוחות בהתאם לסטנדרטים הגבוהים שהצבנו.
5. בקרה - לאחר כל התקנת חלונות, אנחנו מוודאים שהיא בוצעה כמו שצריך. כדי להבטיח את מקוריות המוצר ואיכות ההרכבה, אנחנו שולחים בתום ההתקנה נציג כדי לבצע בקרת איכות על העבודה שבוצעה. בתום הבדיקה אנו מעניקים ללקוח תעודת אחריות משולבת לשבע שנים.

איך יודעים שהמתקין שבחרתם הוא מורשה קליל?

"קליל" מנהלת רשימת מתקינים מורשים מעודכנת, בפריסה ארצית. כל מתקין מורשה קליל נושא תעודה אישית הנושאת את שמו, את תמונתו, את כתובתו ואת תוקף התעודה. כמו כן, בבית העסק של כל מתקין מורשה מוצבת תעודת מורשה רשמית.
התעודות מונפקות ומחודשות פעם בשנה. כאשר ניגשים לקבל שירות ממתקין קליל, יש לוודא שהתעודה שבידיו בתוקף.
רוצים לקבל המלצה על מתקין אלומיניום מושלם עבור הפרויקט שלכם? נשמח לסייע לכם! מלאו את הטופס שבקישור,
בעזרת הפרטים נוכל להציע לכם מתקין/קבלן אלומיניום שמתאים בדיוק לאופי הפרויקט שלכם. אתם מוזמנים לשוחח איתם, להתרשם מעבודות קודמות, לבקש המלצות מלקוחות עבר, וכמובן לקבל מהם הצעת מחיר. לאחר שתבחרו במתקין המועדף עליכם, תוכלו להיות שקטים, ולדעת שבחרתם באיש מקצוע אמין, עם ידע וניסיון, שמחויב לרמת שירות גבוהה.
שימו לב: אם אתם ניגשים לבד למתקין שקיבלתם המלצות עליו ממקור אחר, יש לוודא שהוא מחזיק בתעודת מורשה בתוקף. שלט על בית העסק או לוגו של קליל באתר אינו מעיד על תעודת מתקין מורשה קליל בתוקף.

לא בטוחים אם מדובר במתקין מורשה קליל?

אתם מוזמנים ליצור קשר ונשמח להתאים מתקין חלונות מורשה קליל המתאים בדיוק לפרויקט שלכם. ניתן גם לפנות למוקד קליל ולקבל עזרה ויעוץ 076-5997060.