אודות החברה

החברה המובילה בישראל לפיתוח פתרונות מתקדמים לייצור חלונות, דלתות והצללה.

פעילות החברה מתמקדת בפיתוח הטכנולוגיות והפתרונות המתקדמים ביותר בעיצוב פתחים ופרופילים, לבתים פרטיים ולפרויקטים מסחריים.

מאז 1950 אנו מאמינים בכוחו של חלון ובמשמעות הרבה שנטועה בו, ביכולת הבלעדית שלו לשפר את איכות החיים באמצעות אור טבעי, אוויר ושקט. מתוך אמונה זו, אנו גאים להוביל את הטרנדים המעודכנים, החכמים והחדשניים ביותר בעולם, ולהגשים כל חלום עיצובי- שאפתני ומרחיק לכת ככל שיהיה. 

הסדרות והמערכות המקוריות שפיתחנו לאורך השנים והאחריות המלאה שאנו מעניקים, הן המפתח שלנו להשפעה אמיתית על חייכם; הן אלו שבזכותן אנו מובילים אתכם בביטחון לחיים נעימים, מוארים ומחוברים יותר.  

בין מכלול הפתרונות שלנו, תוכלו למצוא מערכות חלונות, דלתות והצללה, שמבטאות את מהות החלון עבורנו – החיבור המושלם בין הבית לעולם.

חזון: “לגרום לסביבתנו לחייך ולהיות גאים במעשינו“

קליל מובילה את עיצוב חלונות ודלתות האלומיניום בישראל.

קליל נוסדה בשנת 1950 ומעסיקה כ 280- עובדים .מפעל החברה ממוקם בכרמיאל.

החברה הונפקה לציבור בשנת 1981 ומניותיה נסחרות בבורסה לניירות ערך בתל אביב.

דבוש השקעות בע"מ מחזיקה בכ 60% ממניות החברה והיתרה מוחזקת ע"י גופים מוסדיים והציבור הרחב.

כיצד הבעלים של חברת "קליל" מצליח לנהל עסק מבלי לפטר עובדים-ערוץ 1 

אודות קליל

 

logo BDI code 2017 החברה המובילה

קליל - בצמיחה מתמדת

קליל נמצאת בתנופת צמיחה ומשיקה בכל שנה מוצרים חדישים ומתקדמים, תוך שימת דגש על מתן פתרונות ייחודיים במוצרי נישה ובתחום הבנייה האקולוגית. קליל מפתחת, מעצבת, מייצרת ומשווקת

מערכות אלומיניום מתקדמות לענפי הבנייה והתעשייה על פי התקנים המחמירים ביותר: חלונות, דלתות, קירות מסך, תריסים, מעקים, מחיצות פנים, מערכות מבודדות (סופר תרמיות) ופרופילים שונים על פי דרישת הלקוח.


קליל – חברה ירוקה

קליל חרתה על דגלה את נושא השמירה על איכות הסביבה והיא חברה בעמותות בנייה ירוקה ועוסקת בחיפוש מתמיד אחרי טכנולוגיות חדשות ואקולוגיות. קליל ביצעה השקעות חסרות תקדים לעמידה בתקנים המחמירים ביותר לשמירה על איכות האוויר והמים ובתהליכי ייצור אקולוגיים:

  • צביעה ללא חומרים כרומטיים מזהמים
  • שימוש בחומרים מתמחזרים בלבד
  • מערכות לחיסכון בחשמל
  • סילוק פסולת מבוקר
  • מחזור הפחת העצמי

 

קליל מעורבת בקהילה

קליל ראתה תמיד לנגד עיניה, את התמיכה בקהילה כחלק בלתי נפרד מהאסטרטגיה הניהולית הרשמית שלה. קליל תומכת קרוב לעשור בצופי כרמיאל, מלווה את מסלולי ההוראה למבנאות אלומיניום, משתפת פעולה עם מוסדות קהילתיים, מוסדות ספורט וחינוך מקומיים ועוד.

אות התעשיה על מובילות חברתית וסביבתית

קליל והבית החכם

קליל הנציגה הבלעדית של חברת NICE העולמית, מביאה לארץ מגוון מוצרים חדשניים ומשלבת אותם במערכות קליל, תחת המותג קלילקונטרול.

  • מנועים חשמליים לתריסי גלילה.
  • שילוב מערכות בקרה, המאפשרות שליטה מרחוק בפעולות התריסים.
  • שילוב חיישני אקלים וחיישני בטיחות.

 

משפחת מוצרי קלילקונטרול מאפשרת לבונים ולמשפצים ליהנות ממוצרים פרי פיתוח פסגת הטכנולוגיה העולמית, וממיטב העיצוב האיטלקי במסגרת האחריות של קליל.

קליל קונטרול

פתרון מושלם לכל פתח בבית

קליל מובילה את הבשורה בתחום הזיגוג באמצעות משפחת קליל GLASS ומגישה פתרון שלם ואיכותי לכלל פתחי הבית. זכוכיות קליל GLASS מעניקות פתרון למגוון דרישות: בלימה אקוסטית, תרמית וקרינה במספר רמות איכות. הזכוכיות מסופקות כחלק ממערכות קליל, בצירוף חותמת ייחודית להבטחת מקוריות המוצר.

קלילGLASS

3 צעדים לאחריות מורחבת

קליל פיתחה מסלול שירות ייחודי וחדשני לבונה והמשפץ, “ 3 הצעדים לאחריות מורחבת". במסגרת המסלול מעניקים לבונה / משפץ ליווי טכני מקצועי החל מיצירת הקשר הראשוני ועד לסיום הפרויקט. כך מקבל הלקוח את הפתרון הטוב והמתאים ביותר לדרישותיו.

צעד 1 - תיאום פגישה אישית עם יועץ באחד מאולמות התצוגה של קליל  הפגישה ללא תשלום וללא התחייבות.

צעד 2 - קבלת שמות מתקיני אלומיניום מורשי קליל וביצוע הפרויקט .

בשלב זה יימסרו לכם שמות מתקינים מורשים של קליל על מנת שתוכלו להשוות בעצמכם בין מתקינים, איכותם ומחיריהם וגם לתאם עם המתקין בו תבחרו מועדי התקנה .

צעד 3 - בדיקת עבודת האלומיניום וקבלת תעודת אחריות מורחבת לפי הזמנתכם, תתבצע בדיקה לאחר ההתקנה בביתכם, על מנת לוודא כי המוצרים שהותקנו על ידי המתקין הינם מתוצרת קליל.

טיפ יומי: שאל את מתקין האלומיניום האם הוא מורשה לתת תעודת אחריות מורחבת של קליל אם המתקין מורשה קליל, אתה במסלול הנכון.

 סרט היסטורי - קליל תעשיות בע"מ

 

שיטת קליל סיסטם - KLIL SYSTEM

הכירו את שיטת קליל סיסטם, שיטת הפיתוח והייצור המתקדמת לחלונות ודלתות מבית קליל.
שיטת KLIL SYSTEM היא המובילה והיחידה בישראל שמתייחסת לחלונות ודלתות כמערכות הוליסטיות שעובדות בסנכרון מושלם בין המרכיבים השונים ועומדות בבדיקות ותקנים מחמירים.

מערכת שפותחה בשיטת קליל סיסטם ׁ(KLIL SYSTEM) מורכבת הן מפרופילים וגם מהרבה חלקים סמויים מן העין.
תכנון קפדני כמו של קליל כאשר, כלל מרכיבי המערכת, איכות חומרים והיכולת שלהם לעבוד בצורה מושלמת ביחד, מאפשרים לנו ליהנות משקט נפשי ומאיכות חיים גבוהה בבית לאורך זמן.