אביזרים

כל מערכת חלונות ודלתות כוללת סדרת אביזרים ייעודית, המתאימה לעומסים ולצרכים הספציפיים של כל חלון / דלת ועומדת בתקנים מחמירים של מיטב מכוני התקנים בעולם. רק חלון הכולל פרופילים, צבע ואביזרים מקוריים יבטיח פעולה חלקה ומדויקת של לאורך שנים רבות.

לחצו למידע נוסף כדי לדעת כיצד להימנע מרכישת זיופים בטעות

 ידיות ומנגנוני פתיחה ונעילה

בקליל קיים מבחר ידיות להתאמה על פי סגנון העיצוב של חלונות הבית: בלגי או אופיס. בנוסף, קיימת קולקציית ידיות בעיצובם של מעצבי על. 

אביזרים מגבירי בטיחות

מגנונים ורכיבים שונים המשולבים במערכות השונות להגברת בטיחות בבית ובבניין. מגבילי פתיחה לשמור על אצבעות הילדים, מעצורים מעכבי פריצה לתריסים ועוד.   

צירים (מערכות ציר)

הצירים מותאמים לגודל הפתח, למשקל הכנף, לשיטות הפתיחה של החלונות השונים ולהבטחת פתיחה וסגירה חלקה. ציר חלש מדי ביחס למשקל החלון או הדלת עלול לגרום במשך הזמן לתקלות. 

גלגלים (מערכות הזזה)

הגלגלים מותאמים לגודל הפתח ולמשקל הכנף ומבטיחים תנועה חלקה. גלגל חלש מחומר לא מתאים או בעל מידה לא נכונה, עלול לגרום במשך הזמן לתקלות, קשיים ורעשים בהזזה. 

אטמי גומי EPDM

אטמים בעלי איכות גבוהה, מתאימים ביותר לתנאי האקלים של ישראל, עמידים לקרינת שמש ושומרים על גמישות לאורך זמן. אוטמים היטב נגד חדירות רוח וגשם אל הבית ומונעים בריחת חום / קור של מיזוג האוויר החוצה ולכן חוסכים אנרגיה.